User:Zhordyn/Sandbox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
{| class="mw-collapsible mw-collapsed wikitable" | {| class="mw-collapsible mw-collapsed wikitable" | ||
|- | |- | ||
!class="sortable"| Style | !class="sortable"| Short Style | ||
! | !Appearance | ||
|- | |- | ||
|'''Afro''' | |'''Afro''' | ||
| | | | ||
|- | |||
|'''Afro: Faded''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Afro: Left Half''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Afro: Right Half''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Afro: Top''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Afro: Middle Band''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Afro: Bottom''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Afro: Left Side''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Afro: Right Side''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Afro: Center Streak''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Afro: NE Corner''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Afro: NW Corner''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Afro: SE Corner''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Afro: SW Corner''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Afro: Tall Stripes''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Afro: Long Stripes''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Balding''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Bangs''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Bieber''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Bloom''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Bobcut''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Bobcut Alt''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Bowl Cut''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Buzzcut''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Clown''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Clown: Top''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Clown: Middle Band''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Clown: Bottom''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Combed''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Combed Bob''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Choppy Short''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Einstein''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Einstein: Alternating''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Emo''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Emo: Highlight''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Flat Top''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Flick''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Flick: Faded''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Flick: Split''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Floof''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Ignite''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Ignite: Shaved''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Hair Streak''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Mohawk''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Mohawk: Fade from End''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Mohawk: Fade from Root''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Mohawk: Stripes''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Mysterious''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Mullet''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Suave Mullet''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Parted Hair''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Pompadour''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Pompadour: Greaser Shine''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Scruffy''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Shaved Head''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Punky Flip''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Sparks''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Spiky''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Subtle Spiky''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Temsik''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Tonsure''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Trimmed''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Tulip''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Visual''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Combed Front''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Bangs: Combed Front''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Combed Front Short''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Bangs: Combed Front Short''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Long Front''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Bangs: Long Front''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Salty''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Wolfcut''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Brushed''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Walnut''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Mop''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Acorn''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Curtain''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Scott''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Curly Bob''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Curly Bob: Faded''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Charming''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Spoon''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Bangs: Spoon''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Messy Waves''' | |||
| | | | ||
|- | |||
|'''Messy Waves: Split''' | |||
| | | | ||
|- | |||
|'''Blunt Bob''' | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|''' | |'''Jelly''' | ||
| | |||
|- | |||
|'''Cockatiel''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Combed Fringe''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Slicked Back''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Asymmetrical Bob''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Side-Part Curls''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Messy Fringe''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Aristocrat''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Brushed Bob''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Short Shag''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Luxurious Bob''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Wavy Front''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Poofy Bob''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Short Dreads''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Shaggy''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Bangs: Cockatiel''' | |||
| | | | ||
|- | |||
|'''Bangs: Combed Fringe''' | |||
| | | | ||
|- | |||
|'''Bangs: Eye cover''' | |||
| | | | ||
|- | |||
|'''Bangs: Wavy''' | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|''' | |'''Bangs: Tied''' | ||
| | | | ||
|- | |||
|'''Bangs: Tied Long''' | |||
| | | | ||
|- | |||
|'''Bangs: Blunt Side''' | |||
| | | | ||
|- | |||
|'''Bangs: Emo''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Bangs: Lopsided''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Bangs: Curtain''' | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 20:21, 25 September 2025
| Short Style | Appearance |
|---|---|
| Afro | |
| Afro: Faded | |
| Afro: Left Half | |
| Afro: Right Half | |
| Afro: Top | |
| Afro: Middle Band | |
| Afro: Bottom | |
| Afro: Left Side | |
| Afro: Right Side | |
| Afro: Center Streak | |
| Afro: NE Corner | |
| Afro: NW Corner | |
| Afro: SE Corner | |
| Afro: SW Corner | |
| Afro: Tall Stripes | |
| Afro: Long Stripes | |
| Balding | |
| Bangs | |
| Bieber | |
| Bloom | |
| Bobcut | |
| Bobcut Alt | |
| Bowl Cut | |
| Buzzcut | |
| Clown | |
| Clown: Top | |
| Clown: Middle Band | |
| Clown: Bottom | |
| Combed | |
| Combed Bob | |
| Choppy Short | |
| Einstein | |
| Einstein: Alternating | |
| Emo | |
| Emo: Highlight | |
| Flat Top | |
| Flick | |
| Flick: Faded | |
| Flick: Split | |
| Floof | |
| Ignite | |
| Ignite: Shaved | |
| Hair Streak | |
| Mohawk | |
| Mohawk: Fade from End | |
| Mohawk: Fade from Root | |
| Mohawk: Stripes | |
| Mysterious | |
| Mullet | |
| Suave Mullet | |
| Parted Hair | |
| Pompadour | |
| Pompadour: Greaser Shine | |
| Scruffy | |
| Shaved Head | |
| Punky Flip | |
| Sparks | |
| Spiky | |
| Subtle Spiky | |
| Temsik | |
| Tonsure | |
| Trimmed | |
| Tulip | |
| Visual | |
| Combed Front | |
| Bangs: Combed Front | |
| Combed Front Short | |
| Bangs: Combed Front Short | |
| Long Front | |
| Bangs: Long Front | |
| Salty | |
| Wolfcut | |
| Brushed | |
| Walnut | |
| Mop | |
| Acorn | |
| Curtain | |
| Scott | |
| Curly Bob | |
| Curly Bob: Faded | |
| Charming | |
| Spoon | |
| Bangs: Spoon | |
| Messy Waves | |
| Messy Waves: Split | |
| Blunt Bob | |
| Jelly | |
| Cockatiel | |
| Combed Fringe | |
| Slicked Back | |
| Asymmetrical Bob | |
| Side-Part Curls | |
| Messy Fringe | |
| Aristocrat | |
| Brushed Bob | |
| Short Shag | |
| Luxurious Bob | |
| Wavy Front | |
| Poofy Bob | |
| Short Dreads | |
| Shaggy | |
| Bangs: Cockatiel | |
| Bangs: Combed Fringe | |
| Bangs: Eye cover | |
| Bangs: Wavy | |
| Bangs: Tied | |
| Bangs: Tied Long | |
| Bangs: Blunt Side | |
| Bangs: Emo | |
| Bangs: Lopsided | |
| Bangs: Curtain |
| Style | Appearance |
|---|---|
| Afro | |
| Afro: Faded | |
| Afro: Left half | |
| Choppy Long |
|
